Catering dietetyczny

Catering pudełkowy w ofercie naszej firmy to gotowe posiłki dietetyczne z dostawą pod wskazany adres, dostarczane głównie w obszarze miasta Wrocław i jego okolic. Dieta pudełkowa z dowozem stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić swój czas, a jednocześnie potrzebują odpowiednio zbilansowanych, zdrowych posiłków.

Dieta pudełkowa – posiłki dietetyczne do domu:

Catering dietetyczny przygotowywany na cały dzień, pakowany w lunchboxy i dostarczany do domu jest sposobem na to, by zadbać o swoje zdrowie, ale też wygląd. Nie tracąc przy tym wielu godzin na planowanie posiłków, zakupy i gotowanie. Wystarczy ustalić indywidualne żywienie z naszą firmą, a my zajmiemy się odpowiednim skomponowaniem jadłospisu z najwyższej jakości produktów, które zaopatrzą organizm we wszystkie niezbędne składniki dla jego prawidłowego funkcjonowania, ale też będą smaczne i ich spożywanie stanie się przyjemnym rytuałem.

Samodzielnie można wybrać liczbę posiłków w dostawie i podać wygodny termin, aby móc sięgnąć po świeże i starannie przygotowane jedzenie niezależnie od tego, ile innych spraw mamy na głowie. Przy przygotowywaniu posiłków bierzemy pod uwagę preferencje związane ze smakiem i dobieramy ulubione składniki. Wbrew pozorom dieta nie oznacza, że zawartość pudełek będzie skromna. Robimy wszystko, aby każdy mógł najeść się do syta, co też może iść w parze z utratą kalorii.

Dieta pudełkowa bezglutenowa

W naszej ofercie cateringu dostępne są też specjalne diety dla osób z konkretnymi wymaganiami żywieniowymi ze względów zdrowotnych, w tym osób z celiakią i alergików. Proponujemy np. dietę bez glutenu, mającą na celu wyeliminowanie z codziennego jadłospisu mieszanek białek roślinnych, które nie zawierają wartości odżywczych i mogą źle wpływać na zdrowie.

Często organizm źle toleruje gluten i ma trudności z jego trawieniem. Sytuacja osób z alergią jest jeszcze trudniejsza, gdyż gluten może powodować groźne dolegliwości, a niekiedy ciężko jest samemu wykluczyć jego obecność, gdyż gluten zawarty jest w wielu gotowych produktach. Nasza dieta bez glutenu jest zatem skierowana do wszystkich, którym owe białka roślinne szkodzą. Jej stosowanie pozwala poprawić trawienie i uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości, a także pomaga zachować optymalną wagę. Po wprowadzaniu tej diety można zauważyć też inne pozytywne efekty, takie jak lepsza odporność na infekcje, szybsza regeneracja i więcej energii, a także poprawa wyglądu skóry i zdrowsze włosy.

Przykładowy zestaw

ZESTAW LUNCHBOX


ŚNIADANIE

(kanapki z bułek wieloziarnistych z bogatymi dodatkami)

Przykładowe kanapki:

Bułka z salami, serem brie i oliwkami,

Bułka z polędwicą z indyka, sałatą lodową i jajkiem


LUNCH

(mięso/ryba 130g, dodatek skrobiowy 200g, surówka 100g, warzywa na gorąco 100g)

Przykładowy zestaw:

Stek wieprzowy z cebulą, ziemniaki, marchewka na gorąco, sałata pekińska
+ zupa lub krem (350ml)
+ porcja ciasta (120g)
+ sok owocowy (300ml)

W skład oferty wchodzi: opakowanie lunchbox, dostawa, sztućce jednorazowe i serwetki.


POSIŁKI REGENERACYJNE

(dania gorące, zupy, kanapki)

Cena i zawartość oferty do indywidualnego ustalenia