EVENT CATERING

01. Catering dla rodziny

Jesteśmy firmą wchodzącą na wrocławski rynek cateringu eventowego i biznesowego. Nasz zespół składa się z osób o wieloletnim doświadczeniu w branżach z obszaru MICE i gastronomii.

Zapewniamy:

  • kompletną usługę cateringową – przejęcie od klienta na siebie organizacji w jak najszerszym zakresie,
  • wysoki standard usług przy zachowaniu dobrych i konkurencyjnych cen,
  • elastyczność i nieszablonowość w procesie tworzenia oferty,
  • indywidualne podejście do każdej realizacji.

Aby mieli Państwo więcej czasu dla siebie, z przyjemnością zajmiemy się całą oprawą danej okazji:

Catering z dostawą do domu

Przygotowanie rodzinnych uroczystości czy okolicznościowych spotkań z przyjaciółmi w domu wymaga dużego nakładu pracy, a przede wszystkim masy czasu na dokładne zaplanowanie menu, zrobienie zakupów, przygotowanie dań, a w końcu zaserwowanie posiłków gościom. Niestety, w dzisiejszych czasach coraz więcej osób nie ma czasu na organizację imprezy, ale wciąż pragnie przyjąć znajomych i rodzinę w swoim domu. Co więcej, nie każdy lubi spędzać czas w kuchni oraz zgłębiać tajniki przygotowywania nowych, zaskakujących potraw. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest catering do domu, dzięki któremu z powodzeniem zaoszczędzimy czas i bez stresu zadbamy o inne ważne aspekty uroczystości.

Usługi gastronomiczne – Wrocław

Firma cateringowa Event Catering świadczy swoje usługi przede wszystkim we Wrocławiu oraz okolicach, jednak pozostajemy otwarci na propozycje naszych klientów. Przygotowując dania, przystawki oraz zimne przekąski na Państwa imprezy, bierzemy pod uwagę preferencje oraz upodobania klientów. Naszą ofertę dostosowujemy również do okoliczności. Korzystając z naszej pomocy podczas organizacji spotkania z rodziną czy przyjaciółmi, zyskują Państwo godnego zaufania partnera cateringowego. Zamówienie wykonujemy terminowo i sumiennie, z wykorzystaniem ciekawych rozwiązań, które z pewnością zrobią wrażenie na gościach. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełniać Państwa oczekiwania.

Catering na imprezę

Nasza oferta jest przeznaczona dla wszystkich klientów organizujących ważne wydarzenie. Pomagamy przygotować: chrzciny, przyjęcia weselne, komunie, urodziny, święta, a także imprezy tematyczne. Każda uroczystość wymaga specjalnej oprawy, dlatego do naszych zleceń zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Z przyjemnością zapewnimy ciepłe dania, szwedzki stół, słodki bufet, przekąski typu fingerfood, ciasta oraz napoje, które dzięki odpowiedniemu podaniu uświetnią Państwa imprezę. Zapewniamy kompleksową obsługę imprez, która obejmuje nie tylko przygotowanie oraz dostarczenie posiłków oraz przystawek, ale również doradztwo, indywidualnie przygotowane menu po konsultacji z klientem, profesjonalną obsługę kelnerską oraz wyposażenie gastronomiczne. W naszej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór dań oraz przekąsek, które można komponować zgodnie z własnymi preferencjami w specjalne menu. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu wsparciu Państwa uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem nie tylko dla gości, ale również dla gospodarzy.