Kanapki i sałatki do biura

Każdy z nas spędza w pracy około ośmiu godzin w ciągu dnia, a więc większość posiłków spożywamy właśnie w biurze. Wielkomiejski tryb życia oraz ciągły brak czasu sprawiają, że niejednokrotnie zapominamy o przygotowaniu pełnowartościowego lunchu czy drugiego śniadania, który zapewniłyby pokłady energii na resztę dnia w pracy. W takim przypadku zamiast sięgać po niezdrowe przekąski czy gotowe dania, warto zdecydować się na catering kanapkowy! To szybka i nowoczesna propozycja dla zapracowanych, która jednak nie ma nic wspólnego z nudnymi kanapkami z masłem i serem. Co więc mamy do zaoferowania naszym klientom? Koniecznie muszą Państwo przekonać się sami!

Kanapki, sałatki z dostawą do firmy

Dla zapewnienia 100% satysfakcji oraz wygody naszych klientów oraz biorąc pod uwagę fakt, iż każdy z nas próbuje zaoszczędzić jak najwięcej czasu, proponujemy dowóz kanapek oraz sałatek do siedziby Państwa firmy. Po dokonaniu zamówienia oraz wyborze poszczególnych wariantów smakowych, wszystko zostanie dostarczone do Państwa zgodnie z wcześniej ustalonymi wytycznymi. Naszą działalność oraz dostawę przekąsek prowadzimy na terenie miasta Wrocław. 

Kanapkowo-sałatkowy catering to nie tylko rozwiązanie, które gwarantuje zdrowy, urozmaicony oraz świeżo przygotowany posiłek. To również świetny sposób planowania lunchów, pozwalający zaoszczędzić sporo czasu na przygotowywaniu przekąski do pracy, zakupach spożywczych i innych czynnościach, które trudno wpleść w napięty tygodniowy grafik. Co więcej, kanapki i sałatki z dowozem do firmy to również okazja do zaoszczędzenia sporej ilości pieniędzy, które często marnotrawimy na zakup batoników, ciastek czy gotowych, niekoniecznie zdrowych dań, kiedy kolejny raz okazuje się, że nie udało nam się wcześniej przygotować nic smacznego do pracy.

Dla każdego coś dobrego

Ogromnym plusem cateringu kanapkowego i sałatkowego jest szeroka oferta obejmująca różne produkty, połączenia smaków oraz  bogaty wachlarz możliwości. Dzięki temu z łatwością złożą Państwo zamówienie grupowe obejmujące kanapki i sałatki dla pracowników swojego działu. W naszym menu znajdują się zarówno klasyczne, tradycyjne dania, jak i bardziej nowoczesne, interesujące propozycje. W naszej pracy stawiamy na różnorodność, dlatego każdego dnia mogą Państwo próbować nowych połączeń smakowych, a więc kanapki, uważane powszechnie za nieciekawą formę drugiego śniadania, mogą okazać się niebanalną przekąską do pracy! Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w menu Event Catering znajdą Państwo zarówno rozwiązania dla wielbicieli wędlin i serów, jak i dla wegetarian. Catering kanapkowo-sałatkowy to znakomity pomysł na śniadanie w pracy!

USŁUGI DODATKOWE

Podlegające indywidualnej wycenie

OPRAWA

Oprawa muzyczna (DJ, zespół, nagłośnienie, scena);

Scenariusz imprezy (atrakcje, animacje, zabawy, wystrój, występy artystyczne)

MIEJSCE

Organizacja miejsca imprezy (klub, plener, rejs, wioska indiańska / kowbojska)

Dekoracja (kwiaty, ozdoby, rekwizyty)

DODATKOWA OBSŁUGA I WYPOSAŻENIE

Barman (opcjonalnie: pokaz barmański, przenośny bar)

Barista (opcjonalnie: przenośny bar)

WYNAJEM SPRZĘTU

Stoliki koktajlowe

Stoły bankietowe

Krzesła bankietowe

Ławo-stoły piwne

Roll-bary

Namioty szybko rozkładalne

Hale namiotowe