SPECJALNE OKAZJE

Catering na konferencje i szkolenia

Bufet szwedzki – dania ciepłe / fingerfood / napoje / desery

Propozycja idealna na:

 • ekskluzywny lunch w siedzibie firmy,
 • bankiet,
 • szkolenie lub konferencje,
 • imprezę pracowniczą.

Zapewniamy:

 • organizację oraz doradztwo,
 • różnorodne nowoczesne menu,
 • profesjonalną obsługę kelnerską,
 • pełne wyposażenie gastronomiczne.

Stół szwedzki czy słodki poczęstunek?

Zapewniając catering na konferencje, dostosowujemy się do wszelkich sugestii oraz preferencji naszych klientów, biorąc pod uwagę fakt, iż poczęstunek na konferencji musi spełniać kilka podstawowych warunków:

 • Dopasowanie do miejsca oraz okazji: każde wydarzenie oraz organizatorzy różnią się od siebie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować naszym klientom indywidualne rozwiązania, dopasowane do danej sytuacji. Konferencje to zazwyczaj spotkania o formalnym charakterze, co jednak nie zmienia faktu, iż dostarczane przez nas dania i przekąski są zawsze ciekawe, smaczne oraz nietuzinkowe.
 • Uwzględnienie harmonogramu wydarzenia: konferencja może mieć różny przebieg oraz czas, jednak często rozpoczyna się rano, a w związku z tym organizatorzy zapewniają bufet z ciepłymi napojami oraz słodkimi przekąskami, następnie przerwy kawowe lub lunch w porze obiadowej, a na końcu kolację wieńczącą cały event. Często tego typu imprezy trwają również kilka dni, podczas których należy zapewnić uczestnikom zróżnicowane posiłki, które zobowiązujemy się dostarczać każdego dnia. Niezależnie od tego, ile przerw lub poczęstunków planują Państwo podczas swojego wydarzenia, wspólnie wybierzemy najodpowiedniejszą opcję, która spełni Państwa wymagania.
 • Cena adekwatna do jakości: catering na konferencje oznacza spory wydatek, jednak wybierając usługi naszej firmy, klienci mogą być pewni, że zarówno jakość poczęstunku, jak i cena obsługi okażą się pozytywnym zaskoczeniem.

Konferencja na najwyższym poziomie

Organizacja wydarzenia dla szerokiego grona uczestników wymaga od organizatorów ogromnych nakładów pracy oraz zatwierdzenia wszelkich szczegółów – od formalności, występujących prelegentów, aż po przygotowanie odpowiedniej oprawy. Dlatego tak ważne jest, aby skorzystać z usług zaufanego partnera cateringowego, który przejmie na siebie część obowiązków związanych z przygotowaniem posiłków czy przekąsek dla gości. Korzystając z usług Event Catering, firmy działającej na terenie miasta Wrocław, mają Państwo pewność terminowego i sumiennego wywiązania się z umowy, pełnego zaangażowania oraz dbałości o każdy najmniejszy szczegół. Konferencja z pomocą naszej firmy musi się udać!

Elastyczna oferta

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy cateringowej. Zazwyczaj świadczymy nasze usługi w mieście Wrocław i okolicach. Przygotowywany przez nas catering na konferencje jest zawsze zgodny z wytycznymi klientów, a dzięki ogromnemu zaangażowaniu oraz kreatywności, każde zamówienie stanowi dla nas nowe wyzwanie. W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do przesyłania zapytań poprzez stronę internetową lub do kontaktu telefonicznego.

USŁUGI DODATKOWE

Podlegające indywidualnej wycenie

MIEJSCE

Organizacja miejsca imprezy (klub, plener, rejs, wioska indiańska / kowbojska)

Dekoracja (kwiaty, ozdoby, rekwizyty)

OPRAWA

Oprawa muzyczna (DJ, zespół, nagłośnienie, scena);

Scenariusz imprezy (atrakcje, animacje, zabawy, wystrój, występy artystyczne)

DODATKOWA OBSŁUGA I WYPOSAŻENIE

Barman (opcjonalnie: pokaz barmański, przenośny bar)

Barista (opcjonalnie: przenośny bar)

WYNAJEM SPRZĘTU

Stoliki koktajlowe

Stoły bankietowe

Krzesła bankietowe

Ławo-stoły piwne

Roll-bary

Namioty szybko rozkładalne

Hale namiotowe