polskie dania
przyjęcia i bankiety

Firma cateringowa

O Event Catering

Nasza firma cateringowa we Wrocławiu to propozycja dla osób szukających profesjonalnych usług gastronomicznych na najwyższym poziomie, obejmujących wszystkie usługi. Ofertę wzbogaciliśmy również o organizację eventu we współpracy z lokalnymi firmami, aby odciążyć naszych klientów od przygotowań imprez firmowych czy prywatnych przyjęć w gronie rodziny i znajomych. Dajemy gwarancję dostarczenia świeżego i ciepłego jedzenia pod wskazany adres.

Dlaczego warto wybrać Event Catering?

01.

JAKOŚĆ

Stawiamy na jakość jedzenia i dopasowanie cateringu do konkretnych wymagań naszych klientów. Gotujemy zdrowo i nowocześnie, jednocześnie nie zapominając o tradycyjnej kuchni. 

02.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie w branży i nowoczesny sprzęt gastronomicznym pozwala zapewnić usługi cateringowe na najwyższym poziomie.

03.

PROFESJONALIZM

Nasz zespół składa się z osób o wieloletnim doświadczeniu w branżach z obszaru MICE i gastronomii.

Przede wszystkim stawiamy na jakość jedzenia i dopasowanie cateringu do konkretnych wymagań naszych klientów. Gotujemy zdrowo i nowocześnie. jednocześnie nie zapominając o tradycyjnej kuchni. Cenimy również sposób podania jedzenia. Estetyka ma duże znaczenie zarówno dla pozytywnego odbioru eventu, jak i w przypadku codziennego żywienia, które powinno być źródłem przyjemności. Jednocześnie dbamy o to, aby nasza propozycja posiłków była konkurencyjna cenowo.

Oferta usług Event Catering

Oferta cateringowa

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży i nowoczesnym sprzętom gastronomicznym możemy zapewnić usługi cateringowe na różnorodne okazje – począwszy od indywidualnego żywienia na zamówienie z dostawą do domu, poprzez catering na imprezy firmowe oraz catering na imprezy okolicznościowe, aż po catering na duże eventy, również te nietypowe i organizowane w plenerze. Jedną z naszych specjalizacji są imprezy typu Barbecue&Grill, podczas których zajmujemy się kompleksową obsługą gastronomiczną.

Usługi dostosowujemy do oprawy danej okazji – w zależności od tego, czy ma to być przygotowywanie posiłków dla rodziny, czy bardziej oficjalna impreza dla kilkunastu lub nawet kilkuset osób. Z uwagi na dużą wiedzę na temat żywienia, trudności nie stanowi dla nas również gotowanie dla osób, które powinny przestrzegać odpowiedniej diety, na przykład odchudzającej czy wykluczającej z posiłków alergen, taki jak gluten. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania, dzięki czemu nasz catering cieszy się tak dobrą opinią.

Usługi cateringowe – cennik

Każda oferta jest dopasowywana indywidualnie. Ceny dopasowywane są do danej realizacji i zależą od ustaleń oraz wielkości i rodzaju dań. Jesteśmy w stanie zaproponować catering w ramach określonego budżetu, który przewidują Państwo na daną okoliczność. Zapraszamy do kontaktu, aby porozmawiać o szczegółach.